4 korzyści korzystania z folii prestretch

Folia prestretch jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej, powszechnie stosowanej folii stretch. Powstaje w wyniku jej rozciągania, dzięki czemu nadaje się do natychmiastowego zastosowania, jest bardzo cienka, a przy tym wytrzymała. Oto najważniejsze korzyści z jej stosowania – dzięki nim cieszy się rosnącą popularnością wśród użytkowników!

Korzyść 1 – Duża wytrzymałość folii prestretch

Folia prestretch zostaje w procesie produkcji rozciągnięta o około 200% co sprawia, że jest niezwykle cienka, ale pomimo tego zachowuje swoje doskonałe parametry wytrzymałościowe. W ten sposób masz pewność, że owiniesz nią różnego rodzaju opakowania oraz produkty i że będzie odporna na dalsze rozciąganie, a także różnego rodzaju uszkodzenia.

Co więcej, skutecznie ochroni ona Twoje towary przed działaniem czynników zewnętrznych, promieniowaniem UV, wilgocią, a także kurzem.

Korzyść 2 – Szeroki zakres zastosowań

Drugą korzyścią jest możliwość zastosowania folii prestretch do towarów o zróżnicowanych kształtach i parametrach. Dzięki swojej ponadprzeciętnej elastyczności doskonale się do nich dopasuje i pozwoli zarówno na ich bezpieczny transport, jak i przechowywane. Dlatego też sprawdza się w rolnictwie i przemyśle, znacząco ułatwiając pakowanie towarów.

Warto dodać, że folia może być dostępna w wersji przezroczystej, jak również czarnej, dzięki czemu doskonale ukryje zawartość opakowania.

Korzyść 3 – Oszczędność

Folia prestretch jest niezwykle wydajna i dostępna w bardzo przystępnych cenach. Prostota jej użytkowania sprawia, że znacząco skraca czas pakowania, co również pozwoli Ci przynieść duże oszczędności. Dzięki atrakcyjnej cenie, możesz zakupić jej duże ilości i skutecznie realizować swoje codzienne cele.

Korzyść 4 – Możliwość dopasowania parametrów

Folia prestretch jest dostępna w ogromnej liczbie wariantów – to Ty decydujesz, jaką ma posiadać długość czy szerokość. Dzięki temu dopasujesz rozwiązanie do własnych potrzeb i będziesz mieć możliwość skutecznego realizowania zadań.

Sprawdź dostępne na rynku folie stretch i kup taki materiał do pakowania, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania!