Jaką folię wybrać do pakowania towaru?

Pakowanie towarów to niezwykle istotna kwestia dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego materiału. Źle dobrany może wpłynąć zarówno na jakość pakunku, jak i stanowić realne ryzyko dla braku jego stabilizacji. W tak delikatnych kwestiach nie warto ryzykować. Na rynku znajdziemy naprawdę wiele różnego rodzaju folii do pakowania towarów. Jak wybrać odpowiedni model, który w pełni spełni wszystkie nasze oczekiwania?

Folia prestretch i jej zastosowanie w przemyśle

Folia prestretch to tak zwana folia wstępnie rozciągnięta. Jest to obecnie jedna z najczęściej wybieranych rozwiązań w przemyśle do pakowania. Przede wszystkim wynika to z faktu jej dużej wydajności. Pomimo tego, że jest ona nawet dwukrotnie bardziej rozciągnięta od klasycznej folii stretch, wykazuje ona ciągle tą samą rozciągliwość. Ten fakt również nie wpływa to w żaden możliwy sposób na jej wydajność i solidność, dzięki czemu jest ona niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Pozwala ona więc na uzyskanie dużego komfortu w pracy, przy jednoczesnym uzyskaniu znacznych oszczędności. Na korzyść tego typu rozwiązania również wpływa fakt, że pakowanie towarów z jej pomocą jest bardzo wygodne i praktycznie bezwysiłkowe, nie trzeba więc przykładać dużej ilości siły do owinięcia pakunków jak w przypadku folii klasycznej. 

Do najważniejszych zalet stosowania tego rozwiązania, możemy zdecydowanie zaliczyć:

  • obniżenie kosztów zużytych na pakowanie,
  • duża odporność, trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia,
  • wygodny sposób pakowania, pełna stabilizacja załadunku.

Folia prestretch- wysoka jakość komponentów

Oferowane przez nas folie prestretch pochodzą od solidnych producentów, dzięki temu mamy pełną pewność co do jakości i trwałości tego rozwiązania. To także istotne dla nas korzyści materialne, poprzez znaczne obniżenie kosztów pakowania ładunków. To wszystko sprawia, że coraz więcej firm wybiera to rozwiązanie. W poszukiwaniu odpowiedniej jakości foli prestretch dla Twojego przedsiębiorstwa, sprawdź naszą ofertę produktową