Przemysł

Folia PRESTRETCH dla przemysłu

Firma TK PLAST oferuje wysokiej jakości rozwiązania dla przemysłu, które pozwalają na znaczące usprawnienie prowadzonych działań oraz podniesienie jakości świadczonych usług. Jednym z najpopularniejszych produktów naszej firmy jest folia pre stretch (prestretch), która znajduje szerokie zastosowanie. Tworzona w oparciu o zaawansowane procesy produkcyjne oraz odpowiednio wyselekcjonowane materiały, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.Główne zalety korzystania z folii wstępnie rozciągniętej TK PRE-STRETCH:.
– Obniżenie kosztów pakowania do 50% w stosunku do folii stretch typu standard.
– Folia pre stretch zapewnia mocną stabilizacje ładunku.
– Wysoka wytrzymałość i odporność (podwójne krawędzie).
– Wygodne i łatwe pakowanie (folia prestretch nie wymaga naciągania podczas owijania towaru).

Czym jest folia pre stretch?

Folia pre stretch jest szczególną odmianą tradycyjnej folii, nazywaną również folią wstępnie rozciągniętą. Powstaje w procesie rozciągania standardowej foli stretch, co pozwala uzyskać jej określoną grubość – dzięki temu może być nawet dwukrotnie cieńsza od tradycyjnej, a co za tym idzie, jest o wiele bardziej ekonomiczna i znajduje zastosowanie w różnych branżach.

W TK PLAST chcemy produkować folię prestretch najwyższej jakości, dlatego też dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz korzystamy z usług doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. W ten sposób jesteśmy w stanie dostarczać naszym Klientom folię, która pomimo swojej niewielkiej grubości, posiada doskonałe parametry i sprawdza się w zabezpieczaniu, magazynowaniu oraz transporcie różnego rodzaju wyrobów – od mebli i sprzętów, przez materiały budowlane, aż do produktów spożywczych i nie tylko. Dlatego też z naszej oferty korzysta wiele firm z branży przemysłu, ceniąc sobie dostępne w rozwiązania.

Dlaczego warto zainwestować w folię prestretch?

Folia prestretch nie bez powodu cieszy się rosnącą popularnością wśród Klientów – nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wynika to przede wszystkim z tego, że:

  • jest bardzo cienka, a pomimo to nie traci właściwości tradycyjnej folii stretch – jest również niezwykle wytrzymała i odporna, na co wpływ mają podwójne krawędzie;
  • jest niezwykle uniwersalna i powszechna w zastosowaniu – zapewnia mocną stabilizację ładunku, a także jego ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, wiatr czy promienie słoneczne;
  • zapewnia wygodne i łatwe pakowanie – nie wymaga bowiem naciągania podczas owijania towaru, co znacząco skraca czas pracy;
  • pozwala na obniżenie kosztów pakowania – nawet do 50% w stosunku do folii stretch!

Warto dodać, że folia pre stretch jest również dostępna w bardzo przystępnych cenach, a każdy z naszych Klientów ma możliwość zamówienia takich ilości produktu, które będą dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą i w krótkim czasie dostarczymy Ci najlepszą folię prestretch, dzięki której realizowanie codziennych zadań będzie sprawniejsze, łatwiejsze i bardziej ekonomiczne.

TK PLAST to wieloletnie doświadczenie i najlepsze produkty na rynku. Dzięki temu staliśmy się cenionymi partnerami dla wielu przedsiębiorców – polecamy również sprawdzenie naszej oferty na inne rozwiązania dla przemysłu. Zapewniamy najwyższą jakość, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami

siatka pre stretch ręczna przezroczysta tkplast
siatka pre stretch maszynowa przezroczysta tkplast