Rolnictwo

Nowoczesne siatki do belowania

Wiodącym produktem firmy Tk plast jest siatka do bel, która cieszy się uznaniem na rynku krajowym i zagranicznym. Siatka do belowania TK NET cechuje się wysoką jakością co potwierdzają liczne testy. Siatka do bel naszej firmy może być stosowana we wszystkich typach pras rolujących. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki i szerokości: 1,23m 1,25m oraz 1,3m. Poprzez własną produkcję jesteśmy w stanie długość nawoju dopasować indywidualnie do potrzeb klienta!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami

siatka rolnicza TK NET 2000 - producent tkplast
siatka rolnicza TK NET 3000 - producent tkplast

Katalog siatek rolniczych TK Plast

katalog produktowy tkplast

Siatki do belowania

TK PLAST to nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa i przemysłu, które tworzone są w oparciu o najlepsze materiały oraz przy użyciu zaawansowanych procesów technologicznych. Wiodącym produktem naszej firmy jest siatka do belowania, która cieszy się sporym uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym – dlatego też jest tak chętnie wybierana przez naszych Klientów. Dlaczego warto w nią zainwestować?

Siatka do balotów najwyższej jakości

Najważniejszym czynnikiem, jaki wpływa na popularność naszych siatek do belowania jest oczywiście ich wysoka jakość wykonania, potwierdzona licznymi testami. Każda z nich została wyprodukowana w Polsce z wysokogatunkowego surowca, jakim jest HDPE. Dzięki temu stanowi obecnie najnowocześniejszą metodę zbioru materiału żniwnego, skutecznie zastępując klasyczne owijanie bel sznurkiem. Co więcej, ze względu na wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność, siatka do pras rolniczych znakomicie sprawdza się w przechowywaniu i transportowaniu bel, znajdując wielu zwolenników w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach.

Do najważniejszych parametrów naszych siatek do palet zaliczamy:

• rdzeń kartonowy 76 mm;
• długość 2000 / 3000 m;
• szerokość 1230 mm;
• wytrzymałość 275 kg.

Co wyróżnia nasze siatki do pras rolniczych?

Wysoka jakość naszych siatek do balotów przejawia się również tym, że posiadają stabilizator UV i produkowane są za pomocą najnowocześniejszych maszyn, które zostały wyposażone w funkcję stałego monitoringu parametrów. Dzięki temu możemy zapewniać ich najwyższą jakość niezmiennie od lat i dostarczać rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

To nie wszystko! W TK PLAST korzystamy z systemu PROTECTION EDGES, którego celem jest ochrona krawędzi balota. Dzięki zwiększonej szerokości roboczej siatki do palet, brzeg każdego balota zostaje dokładnie pokryty, zwiększa się estetyka, a także możliwy jest bezproblemowy transport oraz dalsze składowanie materiału żniwnego.

Dlaczego siatka do balotów od TK PLAST?

• To największa wytrzymałość i ponadprzeciętna jakość wykonania, którą uzyskujemy dzięki stosowaniu najlepszego materiału HDPE, a także produkcji w oparciu o nowoczesne maszyny z monitoringiem pomiarów.
• Zapewniamy w pełni indywidualnie dopasowane długości nawojów – w ten sposób możecie Państwo zamówić dokładnie taki produkt, który będzie w pełni dopasowany do Waszych potrzeb.
• Nasze siatki do belowania cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród polskich, ale również zagranicznych Klientów, co jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości wykonania.
• Zapewniamy przystępne ceny produktów oraz fachowe doradztwo – oczywiście w pełni indywidualne dla każdego Klienta.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień – TK PLAST to gwarancja jakości!